Váš najlepší pohľad sa ešte pozrieme na sivobiele X Nike Gumber Dunk „University Blue“

Váš najlepší pohľad sa ešte pozrieme na sivobiele X Nike Gumber Dunk „University Blue“

, dostávame veľa veľkých pohľadov pre „čierne“ a „univerzitné zlato“, avšak pre veľmi Prvýkrát sme sa teraz priblížili a osobne s sivobielym gumovým dunkom „University Blue“. Colorway, ktorý sme prvýkrát zachytili vzhľad tohto roku, musí byť najbláznivejší z prvej pôvodnej originálnej topánky Swoosh Virgil Ablho.

Obrázky s láskavým dovolením Sneaker Insider @Hanzuying, „University Blue“, má „kovový strieborný“ kožený zvršok, ktorý je prevzatý priamo z legendárneho P-6000. V celej topánke je možné objaviť svetlo modrú obrysy, dokonca aj svoju metódu s gumberovanou Nike Swoosh, ktorá zdobí bočné panely.

Oranžové akcenty tiež fungujú pre dodatočne pop s kontrastom, ako aj pre samozrejme, nebolo by to mimo bieleho kolátora bez dekonštruovaných dotykov, ako je technické verbovanie na mediáloch, ako aj „Nike Air“. päta.

Obraz pomocou hanzuyingu

Obraz pomocou hanzuyingu
Dole dole objavíte úplne gumovanú strednú príbuznú vzduchovú medzeru, ktorá si požičiava narážky na štýl z namočeného nízko. Aby ste zaokrúhlili všetko, úplne nová identifikácia „Nike X Off“ je prešívaná na jazyk a dokončí maximálnu estetiku, ktorá na nás rastie.

V súčasnosti sa o mimoškolských gumových dunk „University Blue“ nie je ničím iným, avšak naše zdroje uvádzajú, že letné vydanie je na kartách. Pochopme, čo veríte v tejto konkrétnej farbe, ako aj v súvisiacich správach, bola odhalená sivobiela X Nike Air Force 1 „University Gold“!

Obraz pomocou hanzuyingu

Obraz pomocou hanzuyingu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *