Partnerstvo Jeremy Scott X Adidas Originals robí významný comeback

Partnerstvo Jeremy Scott X Adidas Originals robí významný comeback

Nemecká tri pruhovacia značka, ktorá sa môže zdať zameraná výlučne na Kanye West, mnohé najmä za posledných pár mesiacov, na ktorých sa naďalej objavuje viac farieb svojich tenisiek Yeezy. náš radar. Adidas však určite diskrétne pracuje na niečom, čo bude mať všetkých svojich dlhotrvajúcich fanúšikov. Začal sa v roku 2003, ako aj v roku 2015, archivované partnerstvo Jeremyho Scotta X Adidas Originals je teraz usporiadané pre významný návrat, ako aj sme absolútne nadšení!

Jeremy Scott, inovatívny riaditeľ Moschino, ako aj majiteľ jeho menovky, skončil uznaním za to, že priniesol nepredstaviteľné štýly na módu, ako aj obuv: topánky s vypchatými zvieratami na jazykoch, krídla na bočných profiloch, jedná sa o množstvo mnohých z mnohých z mnohých z mnohých z mnohých z mnohých Pozoruhodné nápady, ktoré Scott poskytol v minulosti. Rovnako ako nepochybujeme o tom, že oživenie tohto partnerstva by mohlo naznačovať iba to, že Scott má nové módne umenie, aby dal tabuľku Trefoil.

Zatiaľ sú ešte viac podrobností o tom, čo nám táto prepracovaná aliancia prinesie dosť tenké, s výnimkou kolekcie Fall/Winter 21 je označená v kalendári vydania, ako to odhalil Adidas prostredníctvom Instagramu.

Ak chcete zostať pred najnovšími správami spoločnosti Adidas, nezabudnite ich uchovávať v najlepšom prípade tu u jediného poskytovateľa, pretože vám budeme prvý, kto vám dá vedieť. V pridružených správach Sean Wotherspoon prináša Corduroya za svoj koláč Adidas Superturf!

Obrázok cez adidas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *