Kaws x Air Jordan 4 “Looksee” je dosť blízko k dokonalosti

Kaws x Air Jordan 4 “Looksee” je dosť blízko k dokonalosti

, keď sa v roku 2017 prvýkrát odhaľoval Kaws X Air Jordan 4 “Cool Gray”, veľmi rýchlo sa stal svätým grálom pre mnoho tenisiek. Vyrobené v spolupráci s americkým dizajnérom Brianom Donnellym, naďalej sa predáva o 1 000 GBP ešte o štyri roky neskôr. So všetkým, čo bolo povedané, ak ste si mysleli, že Colourway bol oheň, počkajte, kým neuvidíte vzorku „Looksee“!

Ako už bolo spomenuté, „LookSee“ je teraz doslova iba ukážkou, takže pravdepodobne nedostane maloobchodné vydanie, ale nikdy nehovor nikdy, že? Urobené v ničom okrem maslového čierneho semišu, kultové prvky Kaws nájdete v hornej časti vzduchu Jordan 4 vrátane párov rukavíc a súprav očí.

Obrázok cez Hugokickz

Obrázok cez Hugokickz
Okolo chrbta nájdete legendárne oči „XX“ namiesto obvyklého motívu Jumpmana a pod tým všetkým je žiara v tme-the-the Nike Air medzipodošva, ktorá je ponorená do čistého šedého odtieňa, čím dokončuje dizajn.

Kaws X Nike Air Jordan 4 “Looksee” pravdepodobne nikdy neuvidí denné svetlo, ale ak sa tak stane, môžete sa staviť, že budeme prvý, kto vám dá vedieť! Čo si myslíte o tejto tajnej farbe? Je to to najlepšie z partia? Povedzte nám, čo si myslíte, a v súvisiacich správach sa hovorí, že Air Jordan 4 „Military Black“ sa bude vydávať budúci rok!

Obrázok cez Hugokickz

Obrázok cez Hugokickz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *