Billie Eilish x Air Jordan Capsule vydá tento mesiac

Billie Eilish x Air Jordan Capsule vydá tento mesiac

práve minulý týždeň sme videli oficiálne obrázky odhalené o dlho očakávanej spolupráci značky Jordan Billie Eilish, a teraz je tu oficiálny dátum vydania, takže ak ste túžili Pre tieto tenisky je teraz čas označiť váš kalendár! Eilish sa rozhodla pracovať na dvoch z jej obľúbených Jordan Silhouettes, AJ15 a boxerom orientovanom AJ1 KO. Obidve tenisky ukazujú polárne opačné vzory, s prvým zvolením pre neutrálne béžové odtiene a druhý namiesto toho hojdajú vibrujúcu voltovú farbu.

Billie hovoril s Nike pre funkciu „za dizajnom“ pre aplikáciu SNKRS, Billie špecifikoval „vždy sa mi páčilo Jordánsko a bolo to také šialené, neskutočné, vzrušujúce a ohromujúce zážitok na ich výrobu“. Tiež odhalila, že úzko spolupracovala so značkou Jordan, aby zabezpečila, že tenisky sú 100% vegánske a vytvorené z viac ako 20% recyklovaných materiálov, v snahe byť jemnejší voči životnému prostrediu.

Ak hľadáte ruky na niektorom z nadchádzajúcich modelov značky Jordan Billie Eilish, môžete očakávať, že tieto dva páry predstavia prostredníctvom svojho webstore 27. septembra a potom prostredníctvom aplikácie Nike SNKRS 30. septembra. Uistite sa, že ho budete mať uzamknuté priamo tu u jediného dodávateľa pre všetky najnovšie správy a aktualizácie a keď ste tu, pozrite sa na najnovšie Gore-Tex Air Jordan 1, aby ste boli odhalení!

Obrázok cez Billie Eilish

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *