Yeezy Boost 380 “Calcite Glow” práve dostal hlavnú zásobu!

Yeezy Boost 380 “Calcite Glow” práve dostal hlavnú zásobu!

Pripravte sa na prskanie horúcich jarných a letných mesiacov s Yeezy Boost 380 “Calcite Glow”! Jeden z najpopulárnejších farieb Yeezyho podobného Yeezy, ktoré doteraz vyrábali teplejšie mesiace dopredu, a práve dostali hlavnú zásobu na potomstvo!

Ultra čistá rukoväť „mimozemšťan“, ktorý pristál späť v roku 2019, je „kalcitná žiara“ natretá okolo v „trojitej bielej“ farebnej schéme, zatiaľ čo kontrastné prispôsobenie panelov zasiahnu bočné a stredné bočné panely, ktoré pôsobia ako šnurovací systém aj Zobrazovacia plocha na predstavenie vašej silnej ponožkovej hry. Lapov šnúrky spájajú všetko dokopy a dole dole nájdete medzipodošvu Adidas Boost, ktorá je taká pohodlná, ako sa dostane.

Int’l Diship

Kúpte teraz

Int’l Diship

Kúpte teraz

O tomto Yeezy Boost 380, samozrejme, nemôžete hovoriť bez toho, aby ste diskutovali o úplnom žiarení v tme. Od hornej hornej časti po jedinú jednotku bolo všetko naplnené luminiscenčným povrchom, takže sa môžete ohnúť aj v podmienkach nízkeho svetla.

Najlepšie teraz teraz v potomkoch, uchopte vo svojej veľkosti Adidas Yeezy Boost 380 „Calcit Glow“, zatiaľ čo stále môžete! Dajte nám vedieť, ak ste sa zaoberali chránením páru av pridružených správach, „krém Yeezy 700 V2“ tento rok na jar klesá s oveľa nižšou maloobchodnou cenou!

Int’l Diship

Kúpte teraz

Int’l Diship

Kúpte teraz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *