Vykrazenie na nástroj Nike Air Max 720

Vykrazenie na nástroj Nike Air Max 720

Po vydaní Air Max 270 React to vyzerá, že Swoosh bude spájať ďalšie dve siluety životného štýlu pre nadchádzajúci nástroj Nike Air Max 720. Tento futuristický tréner je zmes medzi spoločnosťou Air Vapormax Utility a Air Max 720, na rozdiel od všetkého, čo sme predtým videli, a my sa pozeráme na pohľad!

Obrázok cez Sneakersargzs
Vďaka elegantnému zvršku, ktorý má výraznú podobnosť s úplne novým Air Max 2090, má spoločnosť Air Max 720 Utility s syntetickým a semišovým zvrškom, ktorý je zdobený bodkovaným swooshom pozdĺž bočných a stredných bočných panelov. Kontrastný modrý počítadlo zdobí pätu, po ktorej nasleduje karta Pull pre ďalšiu robustnú atmosféru.

Nižšie nájdete podpisovú medzeru AM720. Pri neuveriteľných 38 mm hrubých 38 mm je to ešte najchudobnejšia vzduchová jednotka Nike. Je tiež vyrobený z viac ako 70% recyklovaných materiálov, čo vedie k zníženej uhlíkovej stope.

Obrázok cez Sneakersargzs
V tomto okamihu sa o prístroji Nike Air Max 720 takmer nič neznáme, ale očakáva sa, že do konca roka klesne. Dajte nám vedieť, čo si myslíte o tomto úplne novom modeli av súvisiacich správach, blší trh s kaktusom X Nike Dunk Low sa práve objavil v inej farbe!

Obrázok cez Sneakersargzs

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *