Tento Drifter Nike ISPA je ručne farbený a predáva sa už niekoľko rokov viac ako 400 GBP

Tento Drifter Nike ISPA je ručne farbený a predáva sa už niekoľko rokov viac ako 400 GBP

Nike’s ISPA, ktorá ponúka technický a utilitárny prístup k navrhovaniu prostredníctvom atraktívnych siluiet obuvi. Drifter ISPA sa prvýkrát spustil v roku 2020 a od počiatočného spustenia sme ho nevideli oveľa viac, ale japonská spoločnosť Nike Japonsko už nevidela omnoho viac, avšak úplne novú variáciu a určite je tu viac, ako sa stretne s okom.

Vyzdobený v úplnom indigovom farbe, pár je v Japonsku v skutočnosti ručne farbený skupinou, ktorá má meno Buaisou, ktorý sa špecializuje na indigo tvorbu. Farbenie je dokončené úplne ručne, čo znamená, že žiadne dva páry nebudú identické a páry tiež zobrazujú ručne šitú výšivku cez zvršok, aby sa tradičný vzhľad a dojem.

Obrázok cez Nike

Obrázok cez Nike
Zvonky pozostávajú z rôznych textílií vrátane semišu, pletiva a plátna, pričom branding Nike Swoosh sa nachádza na špičke a ISPA vyšívaná na jazyk a päty, ktoré sú ručne maľované biele, aby kontrastovali s indigovými odtieňmi. Spolu so zošitými detailmi krížov je medzipodošová pena tiež vopred prepustená a potom zafarbená v slivkovej farbe, čo je opäť jedinečnou vlastnosťou.

Ak sa chcete dostať na ruky na Nike Ispa Drifter „Indigo“, potom sa má prepustiť výlučne prostredníctvom Nike Japan 30. augusta a bude predávať za 60 500 ¥, čo je ekvivalent o niečo viac ako 400 GBP. Uistite sa, že ho budete mať uzamknuté priamo tu u jediného dodávateľa pre všetky najnovšie novinky a aktualizácie obuvi a keď ste tu, pozrite sa na nadchádzajúci balík Nike SB Dunk Low Unbleached Pack!

Obrázok cez Nike

Obrázok cez Nike

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *