Preskúmajte ostrov v zbierke Animal Crossing X Puma „New Horizons“

Preskúmajte ostrov v zbierke Animal Crossing X Puma „New Horizons“

Ak to čítate, nemáme pochybnosti o tom, že ste boli jedným z mnohých z toho, kto je závislý, alebo aspoň bol, pre Nintendo’s Animal Crossing. : Videohra New Horizons. V marci 2020 debutovala uprostred pandémie, na internetovej multiplayerovej hre Nintendo Switch sa rýchlo skončila ako celosvetový fenomén, ako aj netreba dodávať, že dokonca aj tenisky publikovali skôr WTB konzoly ako kopy. Rýchlo dopredu do dnešného dňa, veľa hráčov opustilo svoj najlepší raj a zabudli na finančnú povinnosť, ktorú dlhujú Tomovi Nookovi. Takže ak ste už nejaký čas nekontrolovali svoj ostrov, potom vás nemecká značka športového oblečenia Puma pozýva, keď znova pre úplne nový zážitok, ako aj na to, aby ste začali so spoločnosťou Animal Crossing X Puma „New Horizons“. !

Súbor Collaborative je vybavený živým štýlom s tromi vlajkovou loďou siluety obuvi Puma, ktoré nesú podpisové témy z veľmi obľúbenej hry na budovanie susedov. Sada začína s párom tradičných basketbalových topánok z roku 1968, Puma Suede. Má fuzzy semišový horný zvýraznený s mätovou grafikou listov ako kývnutie havajskej košele Toma Nooka.

Obrázok pomocou Pumy
Int’l Diship

Pozrieť viac

Ďalej máme divokého jazdca Puma, vychvaľujúce panely, ktoré ukazujú slávnych obyvateľov zvierat Crossing. Známe logo FormStrip spoločnosti Puma potom zdobí bočné panely polotranslucentným materiálom, zatiaľ čo všetky semišové náprotivky majú mäkké farby hnedých, modrých a zelených. Poslednou splátkou používania je Puma Future Rider, ktorý používa nylon a tkanina Canvas Woven, ktorá sa vyvíja spolu so semišom. Podobne zabalené do rovnakej palety farieb, štandardné prvky dizajnu stále zostávajú, vrátane dosky TPU na päte, aby ste zaokrúhlili všetko hore.

Budete zvládnuť kríženie zvierat x Puma „New Horizons“, keď sa objaví 18. septembra? Ak áno, nezabudnite začať predávať tieto ryby a tarantuly, pretože trio vás náklady na značné množstvo zvonov. Ak chcete zostať v porozumení všetkých súčasných topánok Puma, skontrolujte späť tu v jedinom predajcovi, kde nájdete každodenné aktualizácie. V podobných správach zostane Manchester City X Puma s touto súpravou inšpirovanou aqua preč.

Obrázok pomocou Pumy
Int’l Diship

Pozrieť viac

Obrázok pomocou Pumy
Int’l Diship

Pozrieť viac

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *